ARPIDA, centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, z.ú.

Již 24 let nabízíme komplexní pomoc rodinám pečujícím o děti, mladistvé a mladé dospělé osoby s tělesným (motorickým) a kombinovaným postižením.

V pondělí 18. prosince 2017 odehraje ČEZ Motor České Budějovice ligový zápas proti LHK Jestřábi Prostějov. Utkání bude netradičně přizpůsobené podpoře centra ARPIDA v Českých Budějovicích. Patronem je herec a režisér Jiří Mádl. Společně s ním budou moci diváci během zápasu originálním způsobem přispět ARPIDĚ na její potřebné projekty. Hokejisté Motoru odehrají 1. třetinu zápasu ve speciálních „ARPIDA“ dresech. Ty bude možné  následně před Vánoci získat ve speciální charitativní on-line aukci. 

Program, který láká i na mnoho dalších překvapení, bude celý zveřejněn týden před zápasem. Postupně jej budeme odkrývat na našem facebookovém profilu.  Utkání začíná v 17:30 hod. Pokud máte volno, tak určitě přijďte v předvánoční pondělí 18.12.2017 na tento mimořádný hokejový zápas. Lístky jsou již nyní k zakoupení zde: http://hcmotor.sport-ticket.cz/online/#/59417166c47f7e6b70d1a6701bf4efdd/matches/. Moc tímto děkujeme ČEZ Motor České Budějovice za trvalou podporu.

Motor utkani

Naši hlavní partneři

Statutární město České Budějovice   Jihočeský kraj Rottary 

 
 

Arpida centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, o.s.

Kontakty

Centrum ARPIDA, z.ú.
U Hvízdala 1402/9
370 11 České Budějovice