Do pracovního týmu centra ARPIDA v Českých Budějovicích hledáme logopeda/logopedku.

Náplň práce:

  • Logopedická péče o děti s tělesným a kombinovaným postižením
  • Práce v multidisciplinárním týmu (logoped – pedagogický pracovník - fyzioterapeut – ergoterapeut – pracovník v sociálních službách)
  • Náprava řeči a komunikace
  • Alternativní a augmentativní komunikace
  • Náprava poruch při příjmu potravy

Očekáváme:

  • specializovanou způsobilost v oboru klinické logopedie nebo magisterské studium speciální pedagogiky (zakončené SZZ logopedie a surdopedie)
  • schopnost týmové spolupráce
  • občanskou bezúhonnost

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek
  • 7 týdnů dovolené
  • logopedický tým
  • kvalitní a spolupracující tým ucelené rehabilitace, bobath tým
  • příjemné pracovní prostředí
  • věkově pestrou cílovou skupinu
  • denní klienti centra Arpida i ambulantní klienti
  • kvalitní stravování ve vlastní jídelně

Osobní údaje poskytnuté zájemcem budou uchovávány po dobu výběrového řízení, k tomuto zájemce poskytnutím  svého životopisu a dalších osobních údajů uděluje svůj souhlas. Osobní údaje neúspěšných žadatelů budou skartovány, pokud žadatel nevysloví svůj souhlas s jejich dalším uchováním v naší databázi.

Naši hlavní partneři

Statutární město České BudějoviceJihočeský kraj Rottary       anauk     borovka new

Arpida centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, o.s.

Kontakty

Centrum ARPIDA, z.ú.
U Hvízdala 1402/9
370 11 České Budějovice

Darujme.cz