Hledáme nového zaměstnance do pracovního týmu centra ARPIDA na pracovní pozici SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK – PORADCE RANÉ PÉČE.  Nabízíme zajímavou a smysluplnou práci na 1,0 úvazku  – jedná se o přímou terénní a ambulantní práci s rodinami s dětmi s tělesným a kombinovaným postižením.

Požadujeme:

VOŠ/VŠ vzdělání v oboru sociální práce nebo speciální pedagogiky (splnění kvalifikačních předpokladů dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách)

základní dovednosti v komunikaci s osobami v obtížné životní situaci a práce s rodinou

orientaci v sociálních službách (znalost zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách)

samostatnost a zodpovědnost

časovou flexibilitu, organizační schopnosti a systematičnost

komunikativnost, kreativitu

schopnost pracovat v týmu

zájem o obor a ochotu vzdělávat se

zdravotní způsobilost, bezúhonnost (čistý trestní rejstřík)

řidičské oprávnění skupiny B

Výhodou:

zaměření na somatopedii

zkušenosti s využíváním AAK

zkušenosti s dětmi raného věku

zkušenosti s rodinou dítěte s postižením

Nabízíme:

dobré pracovní zázemí v neziskové organizaci působící více než 25 let

pružnou pracovní dobu

služební telefon a notebook

7 týdnů dovolené

Náplň práce:

komplexní přímá práce formou pravidelných individuálních konzultací v rodinách s dětmi s tělesným a kombinovaným postižením ve věku 0 – 7 let v Jihočeském kraji

Nástup:

září (konec srpna) 2017

Naši hlavní partneři

Statutární město České Budějovice   Jihočeský kraj Rottary

Arpida centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, o.s.

Kontakty

Centrum ARPIDA, z.ú.
U Hvízdala 1402/9
370 11 České Budějovice