Do pracovního týmu centra ARPIDA v Českých Budějovicích hledáme kolegyni/kolegu na kumulovanou pracovní pozici pracovní asistent/osobní asistent pro děti, mládež a dospělé s tělesným a kombinovaným postižením.

Požadujeme:

splnění kvalifikačních předpokladů pracovníka v sociálních službách podle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách, případně i kvalifikaci speciální pedagog – vychovatel,

profesní a osobnostní předpoklady pro přímou práci s dětmi i dospělými se zdravotním postižením,

samostatnost, odpovědnost a proaktivní přístup k pracovním úkolům,

dobré komunikační schopnosti a organizační dovednosti,

schopnost týmové spolupráce, zdravotní způsobilost a občanskou bezúhonnost,

znalost práce na PC (word, excel, email apod.).

Výhodou jsou praktické zkušenosti z uvedené oblasti poskytování sociálních služeb a s osobní asistencí poskytovanou osobám s těžkým zdravotním postižením, dále reference z předchozích zaměstnání a kvalifikace speciálního pedagoga – vychovatele (VŠ vzdělání speciálně pedagogického směru).

Nabízíme:

plný pracovní úvazek (1,0),

odpovídající finanční ohodnocení, 7 týdnů řádné dovolené,

možnost seberealizace, odborného růstu a dalšího vzdělávání,

příjemné pracovní prostředí v přátelském pracovním kolektivu.

Náplň práce:

pracovní a osobní asistence dospělým lidem s tělesným a kombinovaným postižením při realizaci nácviku pracovních činností v prostředí běžných firem a organizací,

poskytování osobní asistence dětem a mládeži s tělesným a kombinovaným postižením v rámci provozu školských zařízení (školní družiny) centra ARPIDA.

Nástup:

září (konec srpna) 2017

Naši hlavní partneři

Statutární město České Budějovice   Jihočeský kraj Rottary

Arpida centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, o.s.

Kontakty

Centrum ARPIDA, z.ú.
U Hvízdala 1402/9
370 11 České Budějovice