Hledáme nového zaměstnance do pracovního týmu centra ARPIDA v Českých Budějovicích na pracovní pozici asistent pedagoga - vychovatel.

Požadujeme:

- VŠ vzdělání speciálně pedagogického směru, výborný zdravotní stav, otevřenost vůči novým pracovním postupům, schopnost týmové spolupráce a občanskou bezúhonnost, zájem o práci s dětmi se zdravotním postižením, uvítáme zkušenosti s osobní asistencí u osob s těžkým zdravotním postižením 

 Nabízíme:

- práci na plný úvazek, příjemné pracovní prostředí, výhodné mzdové podmínky

 V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici zašlete do 1. prosince 2017 svůj strukturovaný životopis s motivačním dopisem  Mgr. Ivanovi Kolářovi - pověřen řízením škol  na adresu: U Hvízdala 9, 370 11 České Budějovice, nebo  na e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Výběrové řízení proběhne na začátku prosince 2017. První kolo proběhne bez účasti zájemců o zaměstnání pouze na základě zaslaných dokumentů a splnění kvalifikačních požadavků. Vybraní (postupující) zájemci z 1. kola výběrového řízení budou pozváni e-mailem k osobnímu jednání. Předpokládaný nástup je od  1. února  2018.

Naši hlavní partneři

Statutární město České Budějovice   Jihočeský kraj Rottary 

 
 

Arpida centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, o.s.

Kontakty

Centrum ARPIDA, z.ú.
U Hvízdala 1402/9
370 11 České Budějovice