ARPIDA, centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, z.ú.

Již 25 let nabízíme komplexní pomoc rodinám pečujícím o děti, mladistvé a mladé dospělé osoby s tělesným (motorickým) a kombinovaným postižením.

Letošní ročník byl zasvěcen tématu RODINNÉ ZEMĚDĚLSTVÍ aneb NAŠE ZAHRÁDKA A POLE, které zaujalo děti a pedagogy z celého světa natolik, že se ho zúčastnili v rekordním počtu – zaslali 27 868 prací ze 77 zemí světa.

V této nebývalé konkurenci (jestli se u dětských prací dá toto slovo použít) vybrala komise na medailové umístění i práci naší žačky Alenky Anderlové "Kohouti". Dalším žákům z centra ARPIDA Vojtěchu Jančovi, Miloslavu Krejčímu, Barboře Sedláčkové a Jakubu Španvirtovi udělila porota čestné uznání. Dětem k jejich úspěchu srdečně gratulujeme a děkujeme za reprezentaci centra ARPIDA.

Všichni žáci namalovali své práce pod vedením paní učitelky Mgr. Aleny Jankovské, které za tuto odbornou, náročnou a trpělivou práci rovněž srdečně děkujeme. Alenka Anderlová se zúčastnila osobně předání této medaile přímo v Lidické galerii.

Jednalo se o vysoce reprezentativní akci podpořenou několika velvyslanci a vrcholovými politiky České republiky. Bez ohledu na titul funkci a pořadí jsme všichni zmokli, ale výstava stála za to. Podrobnosti si můžete přečíst na stránkách soutěže http://www.mdvv-lidice.cz/ .

Ještě jednou úspěšným malířům a jejich  paní učitelce srdečně gratulujeme.

lidice1lidice2lidice3lidice 4

Naši hlavní partneři

Statutární město České BudějoviceJihočeský kraj Rottary       anauk     borovka new    

Arpida centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, o.s.

Kontakty

Centrum ARPIDA, z.ú.
U Hvízdala 1402/9
370 11 České Budějovice

Darujme.cz