ARPIDA, centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, z.ú.

Již 25 let nabízíme komplexní pomoc rodinám pečujícím o děti, mladistvé a mladé dospělé osoby s tělesným (motorickým) a kombinovaným postižením.

Oznámení o zápisu do škol při centru ARPIDA, o.p.s. na školní rok 2020/21, který se koná ve čtvrtek 2. dubna 2020. Školy při centru ARPIDA sdružují: mateřskou školu - do MŠ lze dítě zapsat po dosažení 3 let věku (zápis do MŠ proběhne v květnu 2020), základní školu, základní školu speciální, přípravný stupeň základní školy speciálníŠkoly při centru ARPIDA jsou určeny pro děti s tělesným (pohybovým) a kombinovaným postižením. 

POZOR AKTUALIZACE! Dle opatření MŠMT proběhne zápis do škol distanční (dálkovou)  formou. Rodiče předškoláků z MŠ při centru ARPIDA byli již  kontaktováni e-mailem a dopisem s bližšími informacemi. Rodiče předškoláků, kteří nenavštěvují MŠ při centru ARPIDA a mají zájem o zápis do 1. ročníku, tak prosím kontaktujte nejpozději do konce dubna 2020  Mgr. Ivana Koláře -  e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Těšíme se na setkání s Vámi.

Naši hlavní partneři

Statutární město České BudějoviceJihočeský kraj Rottary       anauk     borovka new    

Arpida centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, o.s.

Kontakty

Centrum ARPIDA, z.ú.
U Hvízdala 1402/9
370 11 České Budějovice

Darujme.cz