ARPIDA, centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, z.ú.

Již 25 let nabízíme komplexní pomoc rodinám pečujícím o děti, mladistvé a mladé dospělé osoby s tělesným (motorickým) a kombinovaným postižením.

Aktualizace 30.10.2020

Dle rozhodnutí Vlády ČR dojde od 2. listopadu k dočasnému uzavření speciálních škol (školy zřízené podle § 16 odstavec 9 školského zákona). Výuka ve školách při centru ARPIDA bude od pondělí probíhat pouze distanční formou. Dle informací MŠMT bude snahou znovuotevřít speciální školy, co nejdříve, v závislosti na epidemiologické situaci. 

Během pondělí 2. listopadu Vás budou kontaktovat třídní učitelé ohledně domluvy nad vhodnou formou a nastavením distanční výuky. Více informací Vám případně poskytneme v kanceláři školy (Mgr. Ivan Kolář,  tel: 385 777 030, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).  

Provoz MŠ, sociálních a zdravotních  služeb  bude od 2. listopadu probíhat bez omezení.

 

Ve dnech 29.  a 30.10.2020 bude přerušen  provoz MŠ a  poskytování sociálních služeb.  Důvodem je celková desinfekce, úklid prostor poskytování služby a přerušení kontaktů pracovníků a uživatelů služeb tak, abychom co nejvíce předešli možnému riziku šíření nemoci COVID-19 v našich sociálních službách v dalším období. Poskytování odlehčovacích služeb je z provozních důvodů přerušeno od 28. října do neděle 1. listopadu.

Kontakt pro zájemce o poskytování sociálních služeb a pro informování o poskytovaných sociálních službách bude v uvedeném období zajištěn prostřednictvím sociálních pracovníků (Mgr. Dana Kopecká, tel. 777 027 230, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,  Mgr. Jan Šesták, Ph.D., tel. 603 265 491, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Snažíme se dodržovat všechny potřebná hygienická opatření a minimalizovat možnosti přenosu nákazy v centru ARPIDA. Zatím nevíme o žádném přenosu infekce COVID 19 v našem zařízení v žádné z provozovaných služeb. Prosíme Vás proto i nadále o důsledné dodržování všech nařízených a doporučených hygienických opatření a děkujeme Vám za trpělivost a spolupráci.  Více informací Vám poskytne zdravotní sestra centra ARPIDA - paní Alexandra Wohlgemuthová, tel: 385 777 016

Naši hlavní partneři

Statutární město České BudějoviceJihočeský kraj Rottary       anauk   logo cz-01 1  borovka new

Arpida centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, o.s.

Kontakty

Centrum ARPIDA, z.ú.
U Hvízdala 1402/9
370 11 České Budějovice

Darujme.cz