ARPIDA, centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, z.ú.

Již 25 let nabízíme komplexní pomoc rodinám pečujícím o děti, mladistvé a mladé dospělé osoby s tělesným (motorickým) a kombinovaným postižením.

Českobudějovické centrum ARPIDA letos slaví 30 let a v rámci oslav pořádá v sobotu  23.9.2023 rodinný hudební festival ARPI.DAY, který se bude konat na Výstavišti v Českých Budějovicích v pavilonu T, který  bude plně bezbariérový. Bude zde vyhrazená část pro návštěvníky se speciálními potřebami, a to přímo u pódia, aby měli možnost vychutnat si vystoupení naplno. Na festivalu vystoupí pět interpretů/kapel, kteří na svém kontě mají řadu ocenění, včetně Zlatých Slavíků, cen Anděl, či platinových desek.

Prvním odtajněným interpretem, který na festivalu vystoupí, je kapela MIRAI, která má na svém kontě několik Zlatých Slavíků i několik cen Anděl. Jejich píseň Když nemůžeš, tak přidej víc, byla nejstreamovanější skladbou roku 2017. V roce 2020 a 2022 dostala cenu Anděl za Skupinu roku a tím výčet jejich ocenění nekončí. Do předprodeje se nyní dostává první vlna vstupenek. V tuto chvíli je možné pořídit vstupenku za 390 korun. Organizátoři postupně odhalí další umělce a s tím bude stoupat i cena vstupenek.

ARPI.DAY je festivalem, který spojuje lidi nejen skrze hudbu, ale také prostřednictvím poslání centra ARPIDA. Všichni účinkující se zřekli svého honoráře a celkový výtěžek akce bude věnovaný centru ARPIDA. Vstupenky na festival k dostání zde: https://xticket.cz/koncert-festival/1203-arpiday-2023

Naši hlavní partneři

Statutární město České BudějoviceJihočeský kraj Rottary       anauk     borovka new    

Arpida centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, o.s.

Kontakty

Centrum ARPIDA, z.ú.
U Hvízdala 1402/9
370 11 České Budějovice

Darujme.cz