ARPIDA, centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, z.ú.

Již 25 let nabízíme komplexní pomoc rodinám pečujícím o děti, mladistvé a mladé dospělé osoby s tělesným (motorickým) a kombinovaným postižením.

Děkujeme za velkorysou podporu společnosti Stezka korunami stromů v podobě darovaného výtěžku ze vstupného na Stezku korunami stromů. Tento dar činí neuvěřitelných 253 457 korun, které dokládají i zájem o tuto proaktivní turistickou atrakci. Zároveň si velice vážíme dlouhodobé podpory, která je pro nás důležitým finančním zdrojem umožňujícím plánovat náš rozvoj a zajištění potřebných služeb lidem s postižením. Tato podpora v různých podobách pokračuje již téměř dvě dekády.  Mimo finanční podporu z tohoto dne jsme měli i prostor a zázemí pro prezentaci naší činnosti a výrobků sociálně terapeutických dílen s možností pro turisty absolvovat jednoduchou hru na stezce a užít si aktivní dílničku pro děti a hravé rodiče.  

Tímto děkujeme i všem návštěvníkům, kteří se rozhodli vyrazit na Stezku nebo nás podpořit darem vhozeným do kasičky u našich stánků. Poděkování patří rovněž všem dobrovolníkům, kteří zajišťovali podporu této akce a mezi nimiž byli zapojeni i někteří naši klienti.  Ze získaných prostředků budeme financovat stavební projekt sociálně terapeutických dílen pro dospělé osoby s tělesným a kombinovaným postižením. 

Naši hlavní partneři

Statutární město České BudějoviceJihočeský kraj Rottary       anauk     borovka new    

Arpida centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, o.s.

Kontakty

Centrum ARPIDA, z.ú.
U Hvízdala 1402/9
370 11 České Budějovice

Darujme.cz