ARPIDA, centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, z.ú.

Již 25 let nabízíme komplexní pomoc rodinám pečujícím o děti, mladistvé a mladé dospělé osoby s tělesným (motorickým) a kombinovaným postižením.

Sedmý ročník Andělské aukce, pořádaný 15. prosince 2014 v DK Metropol v Českých Budějovicích, přinesl centru ARPIDA opět neuvěřitelných 564 000 Kč. 

 

Za tuto pomoc vděčíme mnoha dobrým andělům, kteří přispěli různým způsobem. Ti, bez kterých by obrázky nenašly své nové majitele. Srdečně jim děkujeme za jejich štědrost a ochotu pomáhat. Dále ti, kteří Andělskou aukci připravovali a zajišťovali, nebo ji jinak podpořili. Podporu všech těchto lidí chápeme nejen jako úspěšnost krásné dětské kresby, ale zejména jako projev lidské solidarity. Náš dík patří zejména paní Martině Povišerové - organizátorce celé akce a dále dětem z arteterapeutickém atelieru centra ARPIDA, které pod vedením Mgr. Aleny Jankovské, obrázky vytvořily.

 

Darované peníze použijeme na podporu hlavní činnosti centra ARPIDA, jíž jsou služby lidem s tělesným a kombinovaným postižením. Zejména na opravu zdevastované vnitřní komunikace v areálu centra a dále na rekonstrukci elektrické sítě a vybavení potřebnými pomůckami a zařízením.

 

Všem dražitelům, ale i organizátorům a sponzorům upřímně děkujeme a přejeme požehnané Vánoce a šťastný nový rok 2015.

 

andelska aukce-0050

foto: Martin Chrt

Naši hlavní partneři

Statutární město České BudějoviceJihočeský kraj Rottary       anauk     borovka new    

Arpida centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, o.s.

Kontakty

Centrum ARPIDA, z.ú.
U Hvízdala 1402/9
370 11 České Budějovice

Darujme.cz