„Podpořme Arpidu s chutí“ 2016

je veřejná charitativní akce pod záštitou GASTROFESTU České Budějovice a místních restaurací z Českých Budějovic, která startuje svůj 2. ročník. Přijďte a ochutnejte vybrané pochoutky známých mezinárodních kuchyní a tím finančně podpoříte vznik prvního pracoviště v Jižních Čechách, jedné z nejúčinnějších a nejmodernějších metod terapie neurologických pacientů – TheraSuit.

Cílem terapie je odstraňování těžkých pohybových poruch a nácviku správného pohybového stereotypu zejména u dětí s dětskou mozkovou obrnou (DMO) a dalších indikací. Výtěžek z prodeje poukazů půjde právě na pořízení speciálních oblečků a dalšího vybavení pro úspěšnou realizaci zmíněné terapie.

Akce se koná v pátek 23. září 2016 v prostorách centra ARPIDA v Českých Budějovicích od 16:00 hodin pod záštitou GASTROFESTU České Budějovice a restaurací z Českých Budějovic a okolí. 

Cena poukazu činí 1.111,- Kč na osobu a zahrnuje ochutnávku celého menu včetně nápojů a volnou vstupenku pro 2 osoby v hodnotě 300,- Kč na listopadový GASTROFEST 2016. 

Důležité upozornění: děti do 12 let mohou navštívit tuto charitativní akci  v doprovodu platících rodičů zdarma. 

Poukazy je možno si zakoupit přes objednávkový formulář, případně telefonicky u paní  Ing. Patricie Lebduškové, tel: 385 777 075, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Objednávka poukazu na akci

Jméno a příjmení(*)
Invalid Input

Adresa pro doručení poukazu
Invalid Input

V případě osobního převzetí v centru ARPIDA, z. ú., uveďte prosím v poznámce.

Telefon(*)
Invalid Input

E-mailová adresa(*)
Invalid Input

Počet poukazů(*)
Invalid Input

Poznámka
Invalid Input

 

 
 

Naši hlavní partneři

Statutární město České BudějoviceJihočeský kraj Rottary   borovka   bosch logo res 340x111  agrofert

 
 

Arpida centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, o.s.

Kontakty

Centrum ARPIDA, z.ú.
U Hvízdala 1402/9
370 11 České Budějovice

Darujme.cz