„Podpořme Arpidu s chutí“ 2016

je veřejná charitativní akce pod záštitou GASTROFESTU České Budějovice a místních restaurací z Českých Budějovic, která startuje svůj 2. ročník. Přijďte a ochutnejte vybrané pochoutky známých mezinárodních kuchyní a tím finančně podpoříte vznik prvního pracoviště v Jižních Čechách, jedné z nejúčinnějších a nejmodernějších metod terapie neurologických pacientů – TheraSuit.

Cílem terapie je odstraňování těžkých pohybových poruch a nácviku správného pohybového stereotypu zejména u dětí s dětskou mozkovou obrnou (DMO) a dalších indikací. Výtěžek z prodeje poukazů půjde právě na pořízení speciálních oblečků a dalšího vybavení pro úspěšnou realizaci zmíněné terapie.

Akce se koná v pátek 23. září 2016 v prostorách centra ARPIDA v Českých Budějovicích od 16:00 hodin pod záštitou GASTROFESTU České Budějovice a restaurací z Českých Budějovic a okolí. 

Cena poukazu činí 1.111,- Kč na osobu a zahrnuje ochutnávku celého menu včetně nápojů a volnou vstupenku pro 2 osoby v hodnotě 300,- Kč na listopadový GASTROFEST 2016. 

Důležité upozornění: děti do 12 let mohou navštívit tuto charitativní akci  v doprovodu platících rodičů zdarma. 

Poukazy je možno si zakoupit přes objednávkový formulář, případně telefonicky u paní  Ing. Patricie Lebduškové, tel: 385 777 075, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Objednávka poukazu na akci

Jméno a příjmení(*)
Invalid Input

Adresa pro doručení poukazu
Invalid Input

V případě osobního převzetí v centru ARPIDA, z. ú., uveďte prosím v poznámce.

Telefon(*)
Invalid Input

E-mailová adresa(*)
Invalid Input

Počet poukazů(*)
Invalid Input

Poznámka
Invalid Input

 

 
 

Naši hlavní partneři

Statutární město České BudějoviceJihočeský kraj Rottary       anauk     borovka new    

Arpida centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, o.s.

Kontakty

Centrum ARPIDA, z.ú.
U Hvízdala 1402/9
370 11 České Budějovice

Darujme.cz