Cvičná kavárna „CVIČKA“ je otevřena od září do června. Každé úterý od 14.00 hod. do 15.00 hod. a každý čtvrtek od 8.30 hod. do 9.45 hod. Vás rádi obslouží naši studenti Praktické školy jednoleté i dvouleté a také uživatelé služby Sociální rehabilitace.

Studenti a uživatelé zajišťují ve „Cvičce“ přípravu před otevřením, obsluhu hostů, prostírání stolu i úklid. Trénují práci s penězi či jak se správně chovat a komunikovat s hosty. Během předmětu Výživa a příprava pokrmů, kroužku Vaření ve školní družině a  v rámci Sociální rehabilitace se podílejí na výrobě sladkých zákusků, pomazánek, salátů a dalších dobrot. Také Vám rádi připraví různé druhy kávy či čajů a samozřejmě Vám nabídnou i nápoje studené.

Nácvik kavárenských činností a osvojování dovedností zvyšuje u studentů a uživatelů samostatnost, zdravé sebevědomí, smysl pro zodpovědnost a vytváření pracovních návyků.

Snažíme se studenty připravit a motivovat, tak aby měli možnost uplatnit se v budoucnosti na chráněném nebo i otevřeném trhu práce.

Naši hlavní partneři

Statutární město České BudějoviceJihočeský kraj Rottary   borovka   bosch logo res 340x111   anauk

Arpida centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, o.s.

Kontakty

Centrum ARPIDA, z.ú.
U Hvízdala 1402/9
370 11 České Budějovice

Darujme.cz