Cvičná kavárna „CVIČKA“ je otevřena od září do června. Každé úterý od 14.00 hod. do 15.00 hod. a každý čtvrtek od 8.30 hod. do 9.45 hod. Vás rádi obslouží naši studenti Praktické školy jednoleté i dvouleté a také uživatelé služby Sociální rehabilitace.

Studenti a uživatelé zajišťují ve „Cvičce“ přípravu před otevřením, obsluhu hostů, prostírání stolu i úklid. Trénují práci s penězi či jak se správně chovat a komunikovat s hosty. Během předmětu Výživa a příprava pokrmů, kroužku Vaření ve školní družině a  v rámci Sociální rehabilitace se podílejí na výrobě sladkých zákusků, pomazánek, salátů a dalších dobrot. Také Vám rádi připraví různé druhy kávy či čajů a samozřejmě Vám nabídnou i nápoje studené.

Nácvik kavárenských činností a osvojování dovedností zvyšuje u studentů a uživatelů samostatnost, zdravé sebevědomí, smysl pro zodpovědnost a vytváření pracovních návyků.

Snažíme se studenty připravit a motivovat, tak aby měli možnost uplatnit se v budoucnosti na chráněném nebo i otevřeném trhu práce.

Naši hlavní partneři

Statutární město České BudějoviceJihočeský kraj Rottary       anauk     borovka new    

Arpida centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, o.s.

Kontakty

Centrum ARPIDA, z.ú.
U Hvízdala 1402/9
370 11 České Budějovice

Darujme.cz