Vážená paní doktorko, vážený pane doktore,
přestože chápeme Vaše značné časové vytížení, prosíme Vás o spolupráci při předepisování FT poukazů na vyšetření/ošetření. Podle požadavků zdravotních pojišťoven, které tím podmiňují proplácení výkonů našemu zdravotnickému zařízení, je nutné uvádět na FT poukazu v části „Požadováno" toto:

  •  číselný kód výkonu (př. : 21221)
  •  specifikace procedury u výkonu 21221 – „Vojtova metoda, Bobath koncept, BPP koncept, ACT koncept" (výběr konkrétní metody zajistí odborně způsobilý fyzioterapeut po konzultaci s naším ambulantním specialistou – dětský neurolog, rehabilitační lékař a ortoped)
  •  frekvence (př.: 2x týdně)
  •  celkový počet konkrétní procedury (př.: celkem 18x)
  •  časový údaj není třeba uvádět (je dán časovou dotací výkonu)

Prosíme také neopomenout vyplnit kolonku „Stav vyžadující FT" a „Cíl, kterého má být dosaženo".

Pro Vaši představu o možnostech našeho zdravotnického zařízení a zjednodušení administrativní práce uvádíme níže vzory návrhu vyplněného poukazu FT s maximálním počtem a rozsahem výkonů včetně popisu terapií. Tento vzor můžete upravit podle Vašich představ.

V případě Vašich dotazů týkajících se vyplnění poukazu FT, můžete kontaktovat paní Alexandru Wohlgemuthovou (zdravotní sestra – rehabilitační pobyty rodičů s dětmi), telefon: 385 777 016, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Pro odborné dotazy, týkající se oborů fyzioterapie a ergoterapie, kontaktujte prosím paní Pavlu Vinzensovou (vedoucí fyzioterapeut), telefon: 385 777 023, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Dotazy na lékařské odbornosti (dětský neurolog) směřujte prosím na MUDr. Vladimíra Peřinu - emailová adresa Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Předem Vám děkujeme za pochopení a spolupráci.
Za centrum ARPIDA
Mgr. Ing. Marek Wohlgemuth - ředitel

Naši hlavní partneři

Statutární město České BudějoviceJihočeský kraj Rottary       anauk     borovka new    

Arpida centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, o.s.

Kontakty

Centrum ARPIDA, z.ú.
U Hvízdala 1402/9
370 11 České Budějovice

Darujme.cz