Pečujete nebo možná teprve začínáte pečovat o dítě či dospělou osobu s tělesným nebo kombinovaným postižením? Ocitli jste se díky hendikepu v tíživé životní situaci? Jsme schopni Vám nabídnout naše rady a dlouholeté zkušenosti. Nabízíme pomoc a služby s individuálním přístupem v oblasti školství, zdravotnictví a  sociálních služeb.

 

Jsme tu pro Vás! 

 

Pokud máte zájem o pomoc, kontaktujte nás, prosím, na uvedených telefonních číslech, popřípadě vyplněním kontaktního formuláře.

Ředitel - Mgr. Ing. Marek Wohlgemuth, tel. 385 777 013, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Školství – Mgr. Ivan Kolář, tel: 385 777 030, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sociální služby – Mgr. Dana Kopecká, tel: 385 777 017, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zdravotnictví – Alexandra Wohlgemuthová, tel: 385 777 016  e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Kontaktní formulář

Naši hlavní partneři

Statutární město České BudějoviceJihočeský kraj Rottary       anauk     borovka new    

Arpida centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, o.s.

Kontakty

Centrum ARPIDA, z.ú.
U Hvízdala 1402/9
370 11 České Budějovice

Darujme.cz