Jak nás podpořit

Chcete-li  centru ARPIDA  přispět, aby mohlo dále  nabízet komplexní pomoc rodinám pečujícím o děti, mladistvé a mladé dospělé osoby s tělesným (motorickým) a kombinovaným postižením kontaktujte, prosím, Ing. Patricii Lebduškovou , tel.: 385 777 075, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Srdečně děkujeme za Váš zájem o děti a dospělé osoby se zdravotním postižením. 

 

 
 
 

Jednorázová SMS

Moc děkujeme za  jednorázovou podporu centra ARPIDA zasláním DMS na telefonní číslo 87 777.

DMS ARPIDA 30

DMS ARPIDA 60

DMS ARPIDA 90

Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč. Centrum ARPIDA obdrží 29, 59 nebo 89 Kč. Webové stránky a více informací: www.darcovskasms.cz

 

Trvalá dárcovská SMS

Moc děkujeme za pravidelnou podporu centra ARPIDA zasláním DMS na telefonní číslo 87 777. Po dobu neurčitou, a to až do doby, kdy dárce trvalou DMS odvolá, bude dárci stržena prostřednictvím DMS každý měsíc zvolená částka.

DMS TRV ARPIDA 30

DMS TRV ARPIDA 60

DMS TRV ARPIDA 90

 Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč. Centrum ARPIDA obdrží 29, 59 nebo 89 Kč. Webové stránky a více informací: www.darcovskasms.cz. Pro ukončení zašlete STOP HESLO na 87 777

 

Výtěžek bude použit na nutné opravy a rekonstrukce našeho zařízení a dále na obnovu a doplnění terapeutických pomůcek. Chceme tak reagovat na poptávku našich klientů a přizpůsobovat se jejich měnícím se potřebám, a zároveň aplikovat stále nové moderní léčebné i vzdělávací přístupy.   

Za všechny zaslané DMS a naši podporu předem velice děkujeme!