Pro nový projekt centra ARPIDA hledáme nové kolegy na pracovní pozici  OSOBNÍ ASISTENT/KA.

NÁPLŇ PRÁCE:

- přímá práce s dospělými lidmi s tělesným a kombinovaným postižením v rámci sociálních služeb osobní asistence a odlehčovací služby,

- podpora uživatelů služby v jejich přirozeném sociálním prostředí zejména při aktivizačních a pracovně terapeutických činnostech a při zvládání běžných úkonů péče (osobní hygiena, oblékání, stravování, přesuny).

Požadujeme:

- min. střední vzdělání, kvalifikace „pracovníka v sociálních službách dle zák. o sociálních službách“ výhodou (lze doplnit v průběhu pracovního poměru),

- samostatnost a zodpovědnost,

- zdravotní způsobilost a občanskou bezúhonnost (čistý trestní rejstřík),

- otevřenost, ochotu se vzdělávat a rozvíjet,

- praxe v oblasti asistence lidem s tělesným a kombinovaným postižením výhodou.

Nabízíme:

- práci, která má smysl,

- práci na 1,0 úvazku (½ pravidelně dopoledne, ½ dle potřeb uživatelů),

- dobré pracovní zázemí v neziskové organizaci působící více než 25 let,

- 7 týdnů dovolené, další vzdělávání,

- dobré finanční ohodnocení a jeho růst.

Naši hlavní partneři

Statutární město České Budějovice   Jihočeský kraj Rottary    borovka   aukce2

Arpida centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, o.s.

Kontakty

Centrum ARPIDA, z.ú.
U Hvízdala 1402/9
370 11 České Budějovice