Od srpna 2019 rozšiřujeme pracovní tým ve školách při centru ARPIDA, a proto hledáme nového zaměstnance na pozici  UČITEL VE SPECIÁLNÍ ŠKOLE.

 

 

Požadujeme:

- magisterské vzdělání pedagogického směru + CŽV speciální pedagogiky nebo magisterské vzdělání v oboru speciální pedagogika - učitelství, výborný zdravotní stav, otevřenost vůči novým pracovním postupům, schopnost týmové spolupráce a občanskou bezúhonnost, zájem o práci s dětmi se zdravotním postižením.  Uvítáme zkušenosti s osobní asistencí u osob s těžkým zdravotním postižením a kvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách, popřípadě jiné odpovídající vzdělání na tuto pracovní pozici.

Nabízíme:

- práci na plný úvazek, příjemné pracovní prostředí, výhodné mzdové podmínky, možnost dalšího vzdělávání

 

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici zašlete do 31. května 2019 svůj strukturovaný životopis s motivačním dopisem  Mgr. Ivanovi Kolářovi - pověřen řízením škol  na e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výběrové řízení proběhne pravděpodobně na začátku června 2019. První kolo proběhne bez účasti zájemců o zaměstnání pouze na základě zaslaných dokumentů a splnění kvalifikačních požadavků. Vybraní (postupující) zájemci z 1. kola výběrového řízení budou pozváni e-mailem k osobnímu jednání. Předpokládaný nástup je od 26. srpna  2019.

Naši hlavní partneři

Statutární město České BudějoviceJihočeský kraj Rottary   borovka   aukce2    bosch logo res 340x111

 
 

Arpida centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, o.s.

Kontakty

Centrum ARPIDA, z.ú.
U Hvízdala 1402/9
370 11 České Budějovice

Darujme.cz