1 Hledáme nového kolegu/kolegyni do pracovního týmu centra ARPIDA na pracovní pozici - vedoucí denního stacionáře - centrum Arpida

Pro službu denní stacionář pro lidi s tělesným a kombinovaným postižením v centru ARPIDA v Českých Budějovicích hledáme kolegu/kolegyni s kvalifikací sociální pracovník na plný pracovní úvazek (1,0). Více informací o denním stacionáři najdete na https://www.arpida.cz/socialni-sluzby

Pracovní náplň:

  • vedení týmu pracovníků denního stacionáře,
  • naplňování poslání denního stacionáře,
  • plánování a realizace poskytování sociální služby denní stacionář pro lidi s tělesným a kombinovaným postižením,
  • přímá práce s dospělými lidmi s tělesným a kombinovaným postižením v denním stacionáři dle „přístupu zaměřeného na člověka“,
  • komunikace a sociální práce s uživateli, s rodiči a zákonnými zástupci uživatelů,
  • spolupráce s odborným týmem centra ARPIDA.

Požadujeme:

  • splnění kvalifikačních předpokladů pro výkon práce sociálního pracovníka (vysokoškolské či vyšší odborné vzdělání v jednom z oborů uvedených v § 110 odst. 4 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách),
  • znalost zákona o sociálních službách, orientaci v problematice osob s postižením,
  • dobré komunikační schopnosti a organizační dovednosti, schopnost vést tým,
  • znalost práce na PC (word, excel, ppt, email apod.).
  • otevřenost a kreativita vůči novým pracovním postupům,
  • samostatnost, odpovědnost a proaktivní přístup k pracovním úkolům,
  • schopnost pracovat v týmu pracovníků v sociálních službách a odborném týmu centra ARPIDA (léčebná rehabilitace, ergoterapie, další sociální služby)
  • zdravotní způsobilost a občanskou bezúhonnost (čistý trestní rejstřík),
  • výhodou jsou praktické zkušenosti z uvedené oblasti poskytování sociálních služeb a reference z předchozích působení.

Nabízíme:

  • příležitost podílet se na poskytování a dalším zkvalitňování sociální služby denní stacionář,
  • možnost seberealizace, dalšího vzdělávání a odborného růstu,
  • dobré pracovní zázemí ve stabilní neziskové organizaci působící více než 27 let,
  • 7 týdnů dovolené,
  • příjemné a inspirativní pracovní prostředí,
  • mzdu v rozmezí od 32 000,- Kč (podle doby praxe v oboru).

Nástup:

  • předpokládaný nástup únor – březen  2021

Naši hlavní partneři

Statutární město České BudějoviceJihočeský kraj Rottary       anauk     borovka new

Arpida centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, o.s.

Kontakty

Centrum ARPIDA, z.ú.
U Hvízdala 1402/9
370 11 České Budějovice

Darujme.cz