Práce, která má smysl. Víc, než jen práce!

Hledáme kolegu/kolegyni do pracovního týmu centra ARPIDA pro sociální službu OSOBNÍ ASISTENCE (projekt Spolu do života). Pro projekt centra ARPIDA „Spolu do života“ hledáme nové kolegy na pracovní pozici OSOBNÍ ASISTENT/KA.

Pracovní náplň:

  • naplňování poslání projektu „Spolu do života“ – začleňování dospělých lidí s tělesným a kombinovaným postižením do běžného prostředí a života,
  • přímá podpora a péče (osobní asistence) uživatelů služby v jejich přirozeném sociálním prostředí zejména při aktivizačních a pracovně terapeutických činnostech a při zvládání běžných úkonů péče (osobní hygiena, oblékání, stravování, přesuny).

Požadujeme:

  • osobnostní předpoklady pro přímou práci s dospělými lidmi s tělesným a kombinovaným postižením,
  • zdravotní způsobilost a občanskou bezúhonnost (čistý trestní rejstřík),
  • min. střední vzdělání, splnění kvalifikačních předpokladů podle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách (lze doplnit v průběhu pracovního poměru),
  • samostatnost a zodpovědnost,
  • otevřenost, ochotu se vzdělávat a rozvíjet,
  • znalost práce na PC (word, excel, ppt, email apod.).

Výhodou jsou praktické zkušenosti z uvedené oblasti poskytování sociálních služeb a reference z předchozích působení.

Nabízíme:

  • zaměstnání na 0,5 - 1,0 úvazku,
  • příležitost podílet se na realizaci projektu, který je z pohledu životních perspektiv dospělých lidí s kombinovaným postižením velmi důležitý,
  • možnost seberealizace, odborného růstu a dalšího vzdělávání,
  • motivující finanční ohodnocení (v závislosti na kvalifikaci a praxi),
  • 7 týdnů dovolené,
  • stravování ve školní jídelně,
  • inspirativní pracovní prostředí a příjemná pracovní atmosféra i kolektiv v organizaci působící v sociální oblasti již 28 let.

Nástup:

  • srpen – září 2021

Naši hlavní partneři

Statutární město České BudějoviceJihočeský kraj Rottary       anauk     borovka new

Arpida centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, o.s.

Kontakty

Centrum ARPIDA, z.ú.
U Hvízdala 1402/9
370 11 České Budějovice

Darujme.cz