Hledáme kolegu/kolegyni do pracovního týmu centra ARPIDA pro sociální služby OSOBNÍ ASISTENCE a ODLEHČOVACÍ SLUŽBA.

Požadujeme:

  • osobnostní předpoklady pro přímou práci s dětmi a dospělými lidmi s tělesným a kombinovaným postižením,
  • časovou flexibilitu (1/2 úvazek formou směn v rámci nepřetržitého provozu odlehčovací pobytové služby, cca 80 hodin za měsíc),
  • zdravotní způsobilost a občanskou bezúhonnost (čistý trestní rejstřík),
  • min. střední vzdělání, splnění kvalifikačních předpokladů podle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách,
  • samostatnost a zodpovědnost,
  • otevřenost, ochotu se vzdělávat a rozvíjet,
  • znalost práce na PC (word, excel, email apod.).

Výhodou jsou praktické zkušenosti z uvedené oblasti poskytování sociálních služeb (osobní asistence u lidí s tělesným a kombinovaným postižením).

Náplň práce:

  • přímá podpora a péče uživatelům služby osobní asistencev jejich přirozeném sociálním prostředí zejména při aktivizačních činnostech a při zvládání běžných úkonů péče (osobní hygiena, oblékání, stravování, přesuny), doprovázení.
  • přímá podpora a péče uživatelům odlehčovací služby (pobytová forma) - pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, pomoc při osobní hygieně, stravování, sociálně terapeutické činnosti, výchovné, vzdělávací a aktivizační činnosti.
  • koordinátor odlehčovací služby - zástupce vedoucí odlehčovací služby, koordinace asistentů odlehčovací služby.

Nabízíme:

  • nabízíme zajímavou a smysluplnou práci na celý úvazek,
  • mzda od 23 000 Kč za plný pracovní poměr (dle dosaženého vzdělání a doby praxe v oboru),
  • možnost seberealizace, odborného růstu a dalšího vzdělávání,
  • motivující finanční ohodnocení (v závislosti na kvalifikaci a praxi),
  • 7 týdnů dovolené,
  • inspirativní pracovní prostředí a příjemná pracovní atmosféra i kolektiv v organizaci působící v sociální oblasti již 28 let.

Nástup:

  • červen 2021 nebo dle dohody

Naši hlavní partneři

Statutární město České BudějoviceJihočeský kraj Rottary       anauk     borovka new

Arpida centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, o.s.

Kontakty

Centrum ARPIDA, z.ú.
U Hvízdala 1402/9
370 11 České Budějovice

Darujme.cz