Práce, která má smysl. Víc, než jen práce! Hledáme kolegu/kolegyni do pracovního týmu centra ARPIDA pro sociální službu SOCIÁLNÍ REHABILITACE.

Pro poskytování sociální rehabilitace dospělým lidem s tělesným a kombinovaným postižením (v kontextu činnosti centra ARPIDA jde o velmi důležitou sociální službu) hledáme do pracovního týmu centra ARPIDA v Českých Budějovicích kolegu/kolegyni s kvalifikací pracovník v sociálních službách nebo sociální pracovníkna plný pracovní úvazek(1,0). Více informací o sociální rehabilitaci najdete v přiloženém letáku nebo na webových stránkách centra ARPIDA.

Pracovní náplň:

  • naplňování poslání sociální rehabilitace,
  • cílená podpora a pravidelný nácvik sociálních a funkčních dovedností dospělých lidí s kombinovaným postižením důležitých pro jejich samostatný a nezávislý život, soběstačnost a sebeobsluhu,
  • komunikace a sociální práce s uživateli, s rodiči a zákonnými zástupci uživatelů, spolupráce s týmem centra ARPIDA a s pracovníky dalších úřadů a institucí.

Požadujeme:

  • profesní a osobnostní předpoklady pro přímou práci s dospělými lidmi s tělesným a kombinovaným postižením,
  • samostatnost, odpovědnost a proaktivní přístup k pracovním úkolům,
  • dobré komunikační schopnosti a organizační dovednosti,
  • schopnost týmové spolupráce, zdravotní způsobilost a občanskou bezúhonnost,
  • splnění kvalifikačních předpokladů podle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách,
  • znalost práce na PC (word, excel, ppt, email apod.).

Výhodou jsou praktické zkušenosti z uvedené oblasti poskytování sociálních služeb a reference z předchozích působení.

Nabízíme:

  • příležitost podílet se na poskytování a zkvalitňování sociální služby, která je z pohledu životních perspektiv dospělých lidí s kombinovaným postižením velmi důležitá,
  • možnost seberealizace, odborného růstu a dalšího vzdělávání,
  • motivující finanční ohodnocení (v závislosti na kvalifikaci a praxi),
  • 7 týdnů dovolené,
  • stravování ve školní jídelně,
  • inspirativní pracovní prostředí a příjemná pracovní atmosféra i kolektiv.

Nástup:

  • předpokládaný nástup: srpen 2021

Naši hlavní partneři

Statutární město České BudějoviceJihočeský kraj Rottary       anauk     borovka new

Arpida centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, o.s.

Kontakty

Centrum ARPIDA, z.ú.
U Hvízdala 1402/9
370 11 České Budějovice

Darujme.cz