Hledáme nového zaměstnance do pracovního týmu centra ARPIDA na pracovní pozici Pracovník v sociálních službách.

Náplň práce:

Přímá práce s dospělými lidmi s tělesným a mentálním postižením v rámci poskytování sociální služby denní stacionář v centru ARPIDA.

Požadujeme:

· kvalifikační předpoklady pro výkon pracovní pozice pracovník v sociálních službách podle zákona č 108/2006, O sociálních službách dle § 116 1a),

· výborný zdravotní stav,

· samostatnost a zodpovědnost,

· komunikativnost, kreativitu,

· schopnost pracovat v týmu,

· zájem o obor a ochotu vzdělávat se,

· zdravotní způsobilost a občanskou bezúhonnost (čistý trestní rejstřík),

· otevřenost vůči novým pracovním postupům,

· uvítáme zkušenosti s poskytováním osobní asistence lidem s tělesným a kombinovaným postižením.

Nabízíme:

· práci na 0,5 – 1,0 úvazku v jednosměnném provozu

· příjemné pracovní prostředí

· možnost dalšího vzdělávání

· dobré pracovní zázemí v neziskové organizaci působící více než 25 let

· 7 týdnů dovolené

· stravování ve vlastní jídelně

Výběrové řízení proběhne ve dvou kolech na konci října 2021. První kolo proběhne bez účasti zájemců o zaměstnání pouze na základě zaslaných dokumentů a splnění kvalifikačních požadavků. Vybraní (postupující) zájemci z 1. kola výběrového řízení budou pozváni e-mailem k osobnímu jednání. Nástup: od 1.11. 2021 nebo dle dohody.

Naši hlavní partneři

Statutární město České BudějoviceJihočeský kraj Rottary       anauk     borovka new

Arpida centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, o.s.

Kontakty

Centrum ARPIDA, z.ú.
U Hvízdala 1402/9
370 11 České Budějovice

Darujme.cz