Na pozici Fundraiser hledáme člověka „srdcaře“, který dokáže naší vizí zaujmout a nadchnout ostatní.

Náplň práce:

  • vyhledávání finančních zdrojů ve všech oblastech činnosti
  • získávání dárců a podporovatelů pro vizi organizace
  • udržování vztahů a zajištění komunikace se stávajícími dárci
  • spolupráce na přípravě akcí pro dárce,
  • příprava fundraisingových plánů
  • vytváření a propagace nových dárcovských výzev a kampaní

 Požadujeme:

  • sounáležitost s vizí organizace
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • příjemné vystupování
  • kreativnost
  • otevřenost vůči novým pracovním postupům
  • spolehlivost, samostatnost, schopnost práce pod tlakem
  • schopnost týmové spolupráce a občanskou bezúhonnost
  • schopnost komunikace v cizím jazyce

Nabízíme:

  • smysluplnou a kreativní práci
  • formu spolupráce dohodou
  • zázemí stabilní neziskové organizace fungující od roku 1993
  • přátelský a inspirativní pracovní tým, možnost dalšího vzdělávání
  • možnost stravování ve vlastní jídelně

Naši hlavní partneři

Statutární město České BudějoviceJihočeský kraj Rottary       anauk     borovka new

Arpida centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, o.s.

Kontakty

Centrum ARPIDA, z.ú.
U Hvízdala 1402/9
370 11 České Budějovice

Darujme.cz