Hledáme nového zaměstnance do pracovního týmu centra ARPIDA na pracovní pozici Fyzioterapeut

Náplň práce:

• fyzioterapie pro osoby s tělesným postižením
• kineziologický rozbor a rozvaha terapie
• vedení dokumentace
• spolupráce v rámci zdravotnického týmu (lékař, fyzioterapeut, ergoterapeut, logoped)
• spolupráce v rámci širšího týmu (pedagog, sociální pracovník)
• vzdělávání v terapeutických konceptech a přístupech pro cílovou skupinu klientů

Požadujeme:

• vzdělání v oboru fyzioterapie
• kurz Vojtovy metody nebo Bobath konceptu výhodou
• splnění předpokladů k vykazování výkonu K3 výhodou
• spolehlivost, zodpovědnost
• schopnost týmové spolupráce
• výborné komunikační schopnosti
• aktivní a individuální přístup k pacientům

Nabízíme:

• práci na celý úvazek (zástup za dlouhodobou pracovní neschopnost, mateřskou a rodičovskou dovolenou – předpokládáme min. 3,5 roku)
• nadstandartní podporu vzdělávání (včetně finanční)
• práci ve stabilním týmu fyzioterapeutů s dlouholetou praxí
• úzkou osobní spolupráci s širokým týmem specialistů v multidisciplinární péči o osobu s tělesným a kombinovaným postižením (v oblasti zdravotní, výchovně vzdělávací a sociální)
• 6 týdnů dovolené
• zázemí stabilní neziskové organizace fungující od roku 1993
• možnost stravování ve vlastní jídelně
• nástup možný ihned

Bližší informace Vám poskytne vedoucí fyzioterapie Karel Klewar, DiS. – telefon 778 757 328 nebo 385 777 023.

V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis
s motivačním dopisem na e-mailovou adresu: klewark@arpida.cz

Výběrové řízení proběhne ve dvou kolech. První kolo proběhne bez účasti zájemců
pouze na základě zaslaných dokumentů. Vybraní (postupující) zájemci
z 1. kola výběrového řízení budou kontaktováni e-mailem a pozváni na osobní schůzku.

Naši hlavní partneři

Statutární město České BudějoviceJihočeský kraj Rottary       anauk     borovka new

Arpida centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, o.s.

Kontakty

Centrum ARPIDA, z.ú.
U Hvízdala 1402/9
370 11 České Budějovice

Darujme.cz