Hledáme nového zaměstnance do pracovního týmu centra ARPIDA na pracovní pozici Fyzioterapeut/ka.

Náplň práce:

• fyzioterapie pro osoby s tělesným postižením

• kineziologický rozbor a rozvaha terapie

• vedení dokumentace

• spolupráce v rámci zdravotnického týmu (lékař, fyzioterapeut, ergoterapeut, logoped)

• spolupráce v rámci širšího týmu (pedagog, sociální pracovník)

• vzdělávání v terapeutických konceptech a přístupech pro cílovou skupinu klientů

Požadujeme:

• vzdělání v oboru fyzioterapie

• kurz Vojtovy metody nebo Bobath konceptu výhodou

• splnění předpokladů k vykazování výkonu K3 výhodou

• spolehlivost, zodpovědnost

• schopnost týmové spolupráce

• výborné komunikační schopnosti

• aktivní a individuální přístup k pacientům

Nabízíme:

• práci na celý úvazek

• nadstandartní podporu vzdělávání (včetně finanční)

• práci ve stabilním týmu fyzioterapeutů s dlouholetou praxí

• úzkou osobní spolupráci s širokým týmem specialistů v multidisciplinární péči o osobu s tělesným a kombinovaným postižením (v oblasti zdravotní, výchovně vzdělávací a sociální)

• 7 týdnů dovolené

• zázemí stabilní neziskové organizace fungující od roku 1993

• možnost stravování ve vlastní jídelně

· možnost stravování ve vlastní jídelně, kulturní a společenské akce, zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky

• nástup možný ihned

Naši hlavní partneři

Statutární město České BudějoviceJihočeský kraj Rottary       anauk     borovka new

Arpida centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, o.s.

Kontakty

Centrum ARPIDA, z.ú.
U Hvízdala 1402/9
370 11 České Budějovice

Darujme.cz