Nadace Charty 77

Na základě rozhodnutí Rady projektu Fond innogy nám nadace poskytla finanční dar ve výši 80.000,- Kč na mzdové náklady terénních pracovníků v sociální službách. Dále za hmotnou pomoc, o které rozhodla Rada projektu Počítače proti bariérám na zasedání 31.3.2020. Nadace Charty 77 nám tak poskytla deset repasovaných PC sestav a deset licencí MS Windows.

charta 77

 

Nadace Sirius

V souvislosti s mimořádnými opatřeními a nouzovým stavem došlo v centru ARPIDA ke změně podmínek pro jejich poskytování. Tímto veškeré konzultace a podpora jsou zajišťovány v online formě. Pořízení 4 kusů nových notebooků a 2 kusů tabletů finančně podpořila Nadace Sirius v celkové hodnotě 51.058,- Kč.

sirius-411

 

ČEVAK a.s.

Vedení společnosti této společnosti uvolnilo ze svého rozpočtu částku 50.000,- Kč na pokrytí provozních nákladů našeho centra v čase mimořádných opatření v České republice.

čevak

 

Nadace ADRA

I Nadaci ADRA chceme moc poděkovat za velmi účinnou finanční pomoc v celkové hodnotě 20.000,- Kč na pořízení ochranných pomůcek a dezinfekce pro zajištění provozu našeho centra.

adra

 

Projevené a poskytnuté podpory si velice vážíme a jsme za ní moc vděčni. Zvlášť děkujeme za velmi pružnou komunikaci a reakci.

Naši hlavní partneři

Statutární město České BudějoviceJihočeský kraj Rottary       anauk     borovka new    

Arpida centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, o.s.

Kontakty

Centrum ARPIDA, z.ú.
U Hvízdala 1402/9
370 11 České Budějovice

Darujme.cz