1 Dopis - centrum Arpida

ARPIDA, centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, z.ú.

Již 25 let nabízíme komplexní pomoc rodinám pečujícím o děti, mladistvé a mladé dospělé osoby s tělesným (motorickým) a kombinovaným postižením.

Dobrý den, dovolte mi abych Vám všem v Arpidě vyjádřila poděkování za velmi příjemný pobyt ve Vašem zařízení v Českých Budějovicích kam jezdíme od jednoho roku narození našeho syna Tobiáše Zatloukala (8let). S takovým ochotným přístupem, iniciativou a profesionalitou zaměstnanců jsem se doposud v žádném rehabilitačním či lázeňském zařízení nesetkala. Velice si cením přístupu a profesionality lékaře MUDr. Vladimira Peřiny
a sestry Alexandry Wohlgemutové. Všichni zaměstnanci jsou odborníci na svých místech. Děkuji za individuální přístup jak fyzio, hipo, tak ergoterapeutům.

Tímto dopisem, bych Vám všem chtěla moc poděkovat za skvělou práci a celkový velmi profesionální, milý, a v každém okamžiku vstřícný přístup. Je tady vytvořeno velmi příjemné a citlivé prostředí, ve kterém se cítí všichni skvěle. Dokáži porovnat podobné zařízení a věřte mi, že to Vaše vede ve všech směrech. Velký zájem o pobyty v Arpidě
a dlouhé čekací termíny svědčí o kvalitě Vaší skvělé práce.
Tobík je těžce postižený (DMO levostranná hemiparéza,Epi), ale vždy udělá po pobytu pokrok, možná malý, pro nás- vždy velký, tak jak to cítí všichni rodiče těchto dětí.
Ještě jednou moc děkuji za péči o našeho syna Tobiáše.
Přeji Vám všem mnoho dalších spokojených dětí a jejich rodičů.

Naši hlavní partneři

Statutární město České BudějoviceJihočeský kraj Rottary       anauk     borovka new  

Arpida centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, o.s.

Kontakty

Centrum ARPIDA, z.ú.
U Hvízdala 1402/9
370 11 České Budějovice

Darujme.cz