1 Poděkování Arpidě a VZP - centrum Arpida

ARPIDA, centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, z.ú.

Již 25 let nabízíme komplexní pomoc rodinám pečujícím o děti, mladistvé a mladé dospělé osoby s tělesným (motorickým) a kombinovaným postižením.

Vážená paní Wolgemuthová,

přeposílám Vám e-mail, který jsem dnes adresovala VZP a kde popisuji, jak moc jsme byli spokojeni ve Vašem zařízení. Snad Vám to pomůže při jednání s VZP, ještě jednou děkujeme za péči a těšíme se na další pobyt.

S pozdravem Radmila 

 

Všeobecné zdravotní pojišťovně

Vážený pane, vážená paní,

chci tímto poděkovat Vaší pojišťovně za to, že jste umožnili mým dětem Pepíčkovi a Radunce pobyt v zařízení Arpida, centra pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, o.s., se sídlem v Českých Budějovicích U Hvízdala 9, v období od 15.08.2016 do 26.08.2016. Pobyt v Arpidě byl pro moje děti v současnosti větším přínosem než pobyty v jiných zařízeních. Fyzioterapeutky v Arpidě dokázaly navrhnout ty nejefektivnější cviky, díky kterým se moje děti viditelně zlepšily. Toto se stalo už v samých počátcích pobytu. Cvičení, které bylo 2 x denně, probíhalo hravou a zábavnou formou, což děti motivovalo. Navíc jsme se i u ostatního personálu setkávali se vstřícností a ochotou. Je vidět, že zařízení disponuje opravdu kvalitním profesionálním týmem.

Troufám si tvrdit, že dva týdny pobytu v Arpidě byly pro mé děti přínosnější než posledních pět týdnů pobytu v Janských Lázních. Domnívám se, že by Vás mohlo zajímat i srovnání finančních nákladů VZP v Arpidě a v Janských Lázních. V Arpidě jsme si plně hradili ubytování a stravu pro dvě děti a dva dospělé a pobyt v bazénu, VZP hradila jen terapie. V Janských Lázních VZP hradila buď plně nebo částečně vše.

Kromě toho, že jsem Vám chtěla poděkovat, jsem Vás chtěla i upozornit na velmi kvalitně pracující zařízení. Ještě jednou Vám děkuji a doufám, že budeme mít možnost využít služeb Arpidy i v budoucnu.

S pozdravem

Naši hlavní partneři

Statutární město České BudějoviceJihočeský kraj Rottary       anauk     borovka new  

Arpida centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, o.s.

Kontakty

Centrum ARPIDA, z.ú.
U Hvízdala 1402/9
370 11 České Budějovice

Darujme.cz