Letošní osmý ročník charitativní Andělské aukce pro centrum  Arpida se uskuteční v pondělí 14. prosince v DK Metropol v Českých Budějovicích. Tradiční jihočeská charitativní aukce získala letos jako patrona pro jeden z obrazů slavného hokejistu Jaromíra  Jágra. Obraz má název "Narodil se Ježíšek, radujme se". Autorem je žák arteteraputického ateliéru centra Arpida Vojtěch Janča.

Jaromír Jágr si tento obraz vybral sám a vzhledem k tomu, že je věřící člověk, zvolil si právě tuto tématiku. Obrázek je již zarámovaný a bude vystavený v Galerii Mariánská “ upřesnila organizátorka Barbora Povišerová. Jako patron dodá Jaromír Jágr textový komentář k obrázku do aukčního katalogu. Jaká bude jeho přesná úloha v aukci, to zůstává stále otevřené. 

„Pro nás je podpora takového slavného jména určitě velkým přínosem. Díky němu se dostane aukce do podvědomí široké veřejnosti a určitě se najdou další a noví příznivci této akce, kteří se samotné aukce rozhodnou zúčastnit. Již tímto nám slavný hokejista pomohl.“ uvedla za akci Martina Povišerová.

Obrazy, které jdou do letošní aukce můžete vidět na webu www.andelskyvecer.cz  a na facebookové stránce facebook.com/andelskaaukce/

 

Naši hlavní partneři

Statutární město České BudějoviceJihočeský kraj Rottary       anauk     borovka new    

Arpida centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, o.s.

Kontakty

Centrum ARPIDA, z.ú.
U Hvízdala 1402/9
370 11 České Budějovice

Darujme.cz