Projekt „Dostupnost respitní péče centra Arpida pro děti a mládež s kombinovaným postižením v Jihočeském kraji“. Realizátor Arpida, centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, z.ú. Podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci EHP fondů. www.fondnno.cz  a www.eeagrants.cz.

 

 Centrum ARPIDA v Č. Budějovicích ve spolupráci s Kaňkou Tábor Vám v rámci pilotního (ověřovacího) projektu nabízí

Program respitní péče

pro osoby s kombinovaným postižením

Program probíhá v prostorech centra ARPIDA a bezbariérového bytu se zázemím v blízkém Senior domu jako fakultativní služba osobní asistence. V týdenní a odpolední podobě časově navazuje na ambulantní služby centra ARPIDA. Je zajištěno stravování, hygiena, vhodné denní aktivity a neustálý dohled a asistence kvalifikovanými pracovníky. V průběhu května až srpna 2015 se uskutečnilo již 10 respitních pobytů s pozitivním ohlasem od rodičů.

Kapacita:3 klienti současně, od 3 let věku.

Týdenní forma:probíhá vždy od pondělí do pátku (můžete vybrat jakékoliv dny podle potřeby), 16 – 08 hod., navazuje na denní vzdělávání nebo sociální služby v centru Arpida; úhrada bude stanovena individuálně na základě vašeho konkrétního požadavku, orientačně cca 750,-Kč/16 hod. vč. stravy.

Odpolední forma:probíhá vždy od pondělí do čtvrtka (můžete vybrat jakékoliv odpoledne), 16 – 20 hod. (příp. 22 hod.), navazuje na denní vzdělávání nebo sociální služby v centru Arpida; úhrada bude stanovena individuálně na základě vašeho konkrétního požadavku, orientačně cca 250,-Kč/4 hod. vč. stravy.

Víkendová forma:probíhá vždy od pátku 16 hod. do neděle 16 hod. (výjimečně i jinak – viz nabídka níže); úhrada bude stanovena individuálně na základě vašeho konkrétního požadavku, orientačně cca 1850,-Kč/víkend vč. stravy.

 

Máte zájem o využití programu respitní péče v některém z nabízených termínů?

Chcete znát podrobnější informace o podmínkách, náplni a způsobu zajištění programu?

Kontaktujte nás, prosím, co nejdříve:

Mgr. Jan Šesták, Ph.D., ARPIDA, tel.: 385 777 072, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Dokumenty ke stažení:

 

Naši hlavní partneři

Statutární město České BudějoviceJihočeský kraj Rottary       anauk     borovka new    

Arpida centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, o.s.

Kontakty

Centrum ARPIDA, z.ú.
U Hvízdala 1402/9
370 11 České Budějovice

Darujme.cz